• Nagrody i osiągnięcia

      • Rok szkolny
      • Przedmiot
      • Okręg
      • Szukaj
      • 2018 / 2019

          • Kamil Rozbicki

          • Finalista
          • Finał VIII edycji Konkursu Liga Młodych Logistyków · krajowy · 2018 / 2019
          • Kamil Skibniewski

          • Finalista
          • Finał VIII edycji Konkursu Liga Młodych Logistyków · krajowy · 2018 / 2019
          • Patryk Pułym

          • Finalista
          • Finał VIII edycji Konkursu Liga Młodych Logistyków · krajowy · 2018 / 2019
          • Kinga Tomczuk, Piotr Sobolewski, Łukasz Gawroński

          • I miejsce dla szkół ponadgimanzialnych
          • XXV Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej · lokalny · 2018 / 2019
          • Opiekunowie: Bogusław Kwiatkowski, Krzysztof Niemirka
          • Kamil Rozbicki i Mariusz Benedykciuk

          • „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych” · lokalny · 2018 / 2019
          • W czwartek 18 października 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów w ramach projektu Samorządu Województwa Mazowieckiego „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”. Wśród tegorocznych stypendystów znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 Kamil Rozbicki i Mariusz Benedykciuk.
          • Dominik Sadowy, Karolina Solczak, Krystian Tarkowski

          • I miejsce w kategorii drużynowej
          • Młodzieżowe Zawody Strzeleckie szkół ponadgimnazjalnych z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę · lokalny · 2018 / 2019
          • Mateusz Jurczak

          • I miejsce w kategorii pistolet pneumatyczny
          • Młodzieżowe Zawody Strzeleckie szkół ponadgimnazjalnych z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę · lokalny · 2018 / 2019
          • Patryk Wronka

          • II miejsce w kategorii karabin pneumatyczny
          • Młodzieżowe Zawody Strzeleckie szkół ponadgimnazjalnych z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę · lokalny · 2018 / 2019
          • Krystian Tarkowski

          • III miejsce w kategorii pistolet pneumatyczny
          • Młodzieżowe Zawody Strzeleckie szkół ponadgimnazjalnych z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę · lokalny · 2018 / 2019
          • Kamil Rozbicki i Kacper Potocki

          • Stypendium Rady Powiatu Sokołowskiego w 20- lecie istnienia powiatu · lokalny · 2018 / 2019
          • Stypendium Rady Powiatu w roku szkolnym 2018/2019 w Zespole Szkół Nr 1 otrzymali: uczeń klasy czwartej Technikum Nr 1 na kierunku technik spedytor – Kamil Rozbicki oraz absolwent Technikum Nr 1 na kierunku technik logistyk – Kacper Potocki.
          • Paulina Pieńkowska

          • II miejsce
          • II Konkurs Poetycki im. prof. Franciszka Kobryńczuka · lokalny · 2018 / 2019
          • Artur Wycech

          • III miejsce
          • II Konkurs Poetycki im. prof. Franciszka Kobryńczuka · lokalny · 2018 / 2019
          • Daniel Zieliński, Daniel Toczyski, Jacek Toczyski, Kamil Dziewulski, Mateusz Wierzbicki, Kamil Kosieradzki, Kamil Chudzik, Paweł Piotrowski, Mateusz Rozbicki, Igor Tymosiak

          • I miejsce
          • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej · lokalny · 2018 / 2019
          • Opiekun: Rusłan Mielniczuk
    • Nasze media społecznościowe

    • liczba odwiedzin: 425171