• Moje serce cicho puka,

moje oko Ciebie szuka,

moje usta szepcą skromnie:

jeśli kochasz - napisz do mnie.

Twoja Walentynka ♥

Walentynki to bardzo wyjątkowy czas dla zakochanych, przyjaciół lub znajomych. Każdy powinien świętować ten dzień, doceniając to, że ma kogoś bliskiego obok siebie. Kartki walentynkowe są znakomitym sposobem na okazanie swoich uczuć.  Dlatego warto się postarać by wyglądały wyjątkowo. Czemu nie wysłać listu ulubionej koleżance czy koledze? Na pewno ucieszy się, że walentynkowy posłaniec przyjdzie i do niej.

Jeśli chcesz podarować Kartkę Walentynkową, przynieś ją w dniach 13-14 lutego i wrzuć do skrzynki Poczty Walentynkowej. Nie zapomnij napisać imienia, nazwiska oraz klasy adresata.

W tym szczególnym dniu mile widziany czerwony kolor ubioru.

Zapraszamy do świętowania.

• Studniówka 2018/2019

• 26 stycznia 2019 roku był bardzo ważną datą dla uczniów i uczennic klas trzecich  liceum  i czwartych technikum Zespołu Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim . Po latach zmagań z ciężką nauką tegoroczni maturzyści mieli dogodną okazję do zabawy na studniówkowym balu. Była to długo wyczekiwana chwila, która pozwoliła zapomnieć o stresie, związanym z egzaminem.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły bal maturalny odbył się w sali balowej „Odeon”. Uroczyste rozpoczęcie zabawy miało miejsce o godzinie 19.00. Magdalena i Kamil mieli zaszczyt powitać wszystkich zgromadzonych. Następnie  Pani dyrektor Małgorzata Baranowska, wygłosiła swoje przemówienie i przywitała   zaproszonych gości. Zaszczycili nas swoją obecnością Wicemarszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej- Pani Maria Koc, Starosta Sokołowski- Pani Elżbieta Sadowska, Przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego Pan Jacek  Odziemczyk. Nauczyciel szkoły Jacek Jackowski odczytał listy od Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Waldemara Kraski i Mazowieckiego Kuratora Oświaty Aurelii Michałowskiej.

Pani dyrektor Małgorzata Baranowska cytując słowa Wieszcza Adama Mickiewicza (...)Podkomorzy rusza i z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza, i wąsa podkręcając, podał rękę Zosi i skłoniwszy się grzecznie w pierwszą parę prosi(...)" "Poloneza czas zacząć" oficjalnie rozpoczęła studniówkę. By tradycji stało się zadość uczniowie klas maturalnych zatańczyli wspólnego poloneza. W ramach podziękowań za poświęcony nam czas, dyrekcja, zaproszeni goście, wychowawcy klas i przedstawiciel rodziców zostali obdarowani kwiatami i szczerymi życzeniami.
              W końcu mogliśmy oddać się szalonej zabawie. Na parkiecie pojawiły się wszystkie pary oraz nauczyciele.  Zgromadzeni  dobrze bawili się zarówno przy wolnej jak i szybkiej muzyce.

Była to niezwykła i  niezapomniana noc. Studniówka była bardzo istotnym wydarzeniem w życiu maturzystów. Bal jak i całe lata spędzone w szkole zostaną w pamięci każdego  z nas. Będą wspominane bardzo ciepło i z sentymentem.